Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i prześlij go na nas adres e-mail: kids.tech.toy@gmail.com, oryginał formularza dołączysz do przesyłki. Możesz wykorzystać dowolną formę takiego dokumentu, pamiętaj że powinien od zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Formularz możesz również znaleźć na nasze stronie. 

2. Nasz dział reklamacji poinformuje Ciebie w ciągu 2 dni roboczych o dalszych działaniach: 

- zostaniesz poproszony o spakowanie reklamowanego przedmiotu tak aby zminimalizować możliwość jego uszkodzenia w transporcie,

- otrzymasz informację o terminie podjazdu kuriera po reklamowany przedmiot - nie martw się, my ponosimy koszt transportu, w niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o wydrukowanie listu przewozowego, który należy przekazać kurierowi podczas odbioru reklamowanego towaru.

Czas rozpatrzenia reklamacji standardowo wynosi około 5 dni roboczych, w niektórych przypadkach może wydłużyć się do 30 dni. O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Państwa drogą elektroniczną oraz odeślemy do Państwa towar.

 

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij dowolny wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

TECH-BUD Łukasz Chmielarski

ul. Kadetów II RP 9

48-300 Nysa

Pamiętaj, że oświadczenie musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu, numer rachunku na który mamy zwrócić pieniążki. Możesz wykorzystać wzór oświadczenia dostępny na naszej stronie: https://kidstechtoy.pl/pl/i/Regulamin/3 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl